Parteneri

Parteneri media

Rezultate

Rezultate

 

- poti descarca clasamentul si in format Microsoft EXCEL (xlsx) de aici

 

 

***************** INDIVIDUAL FEMININ 14-34 ANI INCEPATOR ******************

Place Bib Name Inot Ciclism Alergar Total
===== ===== ======================= ======= ======= ======= =========
1 201 Maria-Cristina Sotir 21:48 1:13:13 39:32 2:14:31.7
2 209 Butolo Andra 18:10 1:15:06 47:56 2:21:10.3
3 208 Alina Iulia Cojocaru 20:39 1:15:04 46:16 2:21:58.1
4 202 Ioana Wavernia 30:34 1:06:01 50:56 2:27:29.5

***************** INDIVIDUAL FEMININ PESTE 35 ANI AVANSAT ******************

Place Bib Name Inot Ciclism Alergar Total
===== ===== ======================= ======= ======= ======= =========
1 200 Maria Cristina Badoiu 20:18 57:46 40:01 1:58:04.4

 

***************** INDIVIDUAL FEMININ PESTE 35 ANI INCEPATOR ******************

Place Bib Name Inot Ciclism Alergar Total
===== ===== ======================= ======= ======= ======= =========
1 203 Adina ADAM 21:17 1:02:35 50:41 2:14:31.9

 

***************** INDIVIDUAL FEMININ PESTE 35 ANI MEDIU ******************

Place Bib Name Inot Ciclism Alergar Total
===== ===== ======================= ======= ======= ======= =========
1 204 Ileana Schwarz 17:25 58:10 36:05 1:51:38.4
2 207 simona barabas 17:02 1:04:35 45:13 2:06:48.4
3 206 Mihaela Dobre 26:44 1:05:10 44:29 2:16:21.5

 

***************** Individual MASCULIN 30-39 AVANSAT ******************

Place Bib Name Inot Ciclism Alergar Total
===== ===== ======================= ======= ======= ======= =========
1 109 Sorin Boriceanu 10:35 40:11 24:00 1:14:44.4
2 112 Sabin Vasile 14:34 46:08 27:19 1:27:58.8
3 113 Dan Catalin Vasile 12:34 50:11 27:21 1:30:05.0
4 100 Mihai Paul Anton 10:38 52:29 28:39 1:31:44.4
5 110 Alexandru Ghica 12:37 52:19 27:04 1:31:58.9
6 188 Zincenco Radu 17:56 46:26 32:18 1:36:37.6
7 107 Cornel Iosiv 17:07 47:53 32:37 1:37:36.0
8 103 Bogdan Ilie 14:48 53:01 38:18 1:46:05.2
9 125 Laurentiu Marin DOBRE 11:36 53:41 43:20 1:48:35.9
10 181 Radulescu Mihai 19:53 56:00 36:19 1:52:10.1
11 191 Monopoly2 44:06 ONLY RUN
12 190 Monopoly1 48:54 ONLY RUN

 

***************** Individual MASCULIN 30-39 INCEPATOR ******************

Place Bib Name Inot Ciclism Alergar Total
===== ===== ======================= ======= ======= ======= =========
1 151 Jezewski Michal 14:48 46:02 27:58 1:28:47.3
2 144 Gabriel Dima 18:51 51:16 31:59 1:42:03.5
3 160 Vadim-Matei Dimitriu 18:03 56:27 31:44 1:46:12.5
4 150 Paul-Cosmin Rogoveanu 19:42 54:51 31:45 1:46:16.9
5 158 Sergiu Serban 16:21 52:45 37:48 1:46:52.4
6 159 Marius Dobrescu 17:34 56:17 35:24 1:49:13.1
7 154 FELICIAN ROTARU 16:06 52:07 41:03 1:49:14.7
8 155 Laurentiu Sofron 22:36 55:00 36:53 1:54:26.7
9 143 Marius Marsanu 19:11 59:19 36:57 1:55:24.7
10 153 Mihai Dragota 19:45 56:12 39:33 1:55:27.2
11 145 Mihai Cinezan 21:03 53:11 41:19 1:55:30.8
12 148 Andrei Joghiu 23:08 56:17 40:33 1:59:56.6
13 146 Cristian GILMEANU 18:09 1:02:37 39:24 2:00:07.9
14 183 Jitariu Sorin 23:21 59:28 37:58 2:00:45.0
15 156 Sorin Ghimpeteanu 20:44 1:00:06 41:45 2:02:34.0
16 189 Lorand Fabian 19:40 57:52 45:55 2:03:25.8
17 164 Paul Popescu 21:02 1:10:25 32:54 2:04:19.3
18 163 sergiu cristescu 13:21 1:17:35 34:30 2:05:23.6
19 170 Ioan Cocan 20:37 1:06:01 42:21 2:08:57.7
20 169 Alexandru Jelev 22:06 1:16:04 33:48 2:11:56.8
21 147 Aurelian Buluceanu 18:14 1:14:37 40:58 2:13:48.1
22 149 Cristian Turtica 26:56 1:14:08 36:55 2:17:57.9
23 168 Ichim Matius 30:20 1:05:33 55:06 2:30:57.2
24 177 Laurentiu Simion 29:45 1:06:49 54:55 2:31:27.7

 

***************** Individual MASCULIN 30-39 MEDIU ******************

Place Bib Name Inot Ciclism Alergar Total
===== ===== ======================= ======= ======= ======= =========
1 139 ian daniel garboan 12:51 52:21 25:20 1:30:30.5
2 133 Bogdan Dobre 16:40 49:18 33:52 1:39:49.0
3 118 Florin Petrescu 16:49 46:26 39:38 1:42:52.1
4 131 Dragusanu Alexandru 16:56 48:59 40:33 1:46:25.8
5 138 Claudiu Suteu 15:59 49:24 41:25 1:46:46.4
6 119 Stefan Duhovnicu 22:24 51:16 33:30 1:47:07.8
7 122 Bogdan Lebu 17:13 55:02 35:13 1:47:26.7
8 187 Moraru Georgica 17:46 1:00:52 31:13 1:49:49.5
9 121 Gabi Suteu 14:32 54:49 42:12 1:51:31.3
10 140 Stelian Marian 23:16 56:11 36:26 1:55:52.0
11 134 Sorin Ichim 18:34 1:04:16 37:06 1:59:54.8
12 135 Tiberiu Ion 26:27 1:17:05 41:20 2:24:50.1

 

***************** INDIVIDUAL MASCULIN PESTE 40 ANI AVANSAT *****************

Place Bib Name Inot Ciclism Alergar Total
===== ===== ======================= ======= ======= ======= =========
1 105 Cristian Badoiu 15:57 47:34 33:44 1:37:13.6
2 104 Mihai Iancu 15:45 51:50 33:45 1:41:18.0
3 102 Vasile Bichea 25:50 47:45 34:06 1:47:39.6
4 114 MIHAI PANA 13:59 1:08:43 33:59 1:56:39.2

 

***************** INDIVIDUAL MASCULIN PESTE 40 ANI INCEPATOR ******************

Place Bib Name Inot Ciclism Alergar Total
===== ===== ======================= ======= ======= ======= =========
1 165 CRISTIAN DRAGHICI 19:06 51:45 34:35 1:45:24.5
2 161 Mugurel Fratila 17:34 53:35 34:29 1:45:36.8
3 152 Adrian Indreas 17:51 58:15 30:37 1:46:41.2
4 167 Catalin Horomnea 22:38 1:14:26 54:25 2:31:27.6
5 180 Gabriel Aftenie 24:14 1:17:27 52:22 2:34:01.6

 

***************** INDIVIDUAL MASCULIN PESTE 40 ANI MEDIU ******************

Place Bib Name Inot Ciclism Alergar Total
===== ===== ======================= ======= ======= ======= =========
1 123 BOGDAN MIHAI IONITA 13:19 52:01 29:54 1:35:13.7
2 120 Tiberiu Dobre 14:53 49:15 34:30 1:38:37.7
3 127 Radu Ionescu 22:55 53:40 39:34 1:56:07.3

 

***************** STAFETA FAMILII ******************

Place Bib Name Inot Ciclism Alergar Total
===== ===== ======================= ======= ======= ======= =========
1 37 tribadica 11:25 52:09 38:20 1:41:53.1
2 50 Fratila 17:34 52:37 43:13 1:53:22.9
3 34 Familia Fantastica 13:27 1:06:45 38:48 1:58:58.3
4 36 Happy 16:04 1:09:09 37:06 2:02:16.9
5 33 Escu 15:54 1:15:06 37:52 2:08:50.0
6 35 FERARU 27:39 1:04:24 38:08 2:10:09.5

 

***************** STAFETA FEMININ ******************

Place Bib Name Inot Ciclism Alergar Total
===== ===== ======================= ======= ======= ======= =========
1 30 NoMad Merida Ladies 14:00 48:36 31:42 1:34:16.8
2 46 Cuore 23:47 54:52 31:22 1:49:59.2
3 31 Powerpuff 18:47 1:03:37 39:26 2:01:48.7
4 29 Hai Hui! 17:13 1:18:52 33:53 2:09:56.1
5 28 Accountess 20:38 1:25:16 46:34 2:32:26.3
6 32 Sageata albastra 23:47 1:26:09

 

***************** STAFETA MASCULIN ******************

Place Bib Name Inot Ciclism Alergar Total
===== ===== ======================= ======= ======= ======= =========
1 45 NoMad Merida Racing 10:14 39:43 24:47 1:14:42.6
2 44 Triton Cycling team 9:58 51:27 22:22 1:23:45.6
3 23 NO NAME TEAM 14:18 47:13 29:11 1:30:40.3
4 26 world class triathlon 19:44 45:42 26:07 1:31:30.8
5 27 Nitro Iliev 11:28 54:54 29:16 1:35:36.7
6 43 Pure Jatomi 14:38 48:43 33:49 1:37:08.8
7 17 habar n am 14:49 55:35 30:05 1:40:27.1
8 39 Smart 16:22 53:02 36:47 1:46:09.7
9 18 How Do You DO 16:00 54:29 38:55 1:49:22.4
10 21 MARIDAN 14:26 1:05:17 31:57 1:51:38.8
11 24 Shampionii 17:29 1:01:00 35:17 1:53:44.2
12 20 LSD I 13:16 1:06:50 33:57 1:54:01.5
13 41 Tri-Alchoholics 10:57 1:05:10 38:38 1:54:43.5
14 42 Balamucii 22:29 56:00 37:52 1:56:19.4
15 22 Melcul BPL 25:14 56:14 49:31 2:10:57.7
16 16 Aliatii 16:08 1:25:07 31:15 2:12:29.0
17 25 SORIMAR 23:09 1:33:22 38:08 2:34:37.6
18 19 Indraznetii 25:30 1:08:10

 

***************** STAFETA MIXT ******************

Place Bib Name Inot Ciclism Alergar Total
===== ===== ======================= ======= ======= ======= =========
1 48 Licuricii supersonici 13:22 49:44 31:56 1:35:01.4
2 40 High 5 17:55 45:27 36:31 1:39:51.4
3 13 Sky wellness 11:02 1:00:18 30:53 1:42:12.1
4 6 Lupii Albi 20:50 52:22 31:09 1:44:18.9
5 4 Klapka 14:01 52:46 39:14 1:46:00.4
6 2 Extreme Boys 20:31 59:38 31:30 1:51:37.7
7 9 NEWBIES 13:35 1:00:53 38:45 1:53:12.5
8 7 Mix&Match 9:55 1:05:56 41:29 1:57:18.6
9 47 B&M 19:53 55:58 41:51 1:57:40.4
10 38 Racheta 18:10 1:06:42 33:50 1:58:40.0
11 8 musicians.ro 29:26 50:01 43:48 2:03:13.1
12 49 Balansatii 17:43 1:03:57 42:42 2:04:20.2
13 12 Power Puff Mixt 19:58 1:17:24 32:41 2:10:01.3
14 15 TrailMix 15:05 1:18:56 40:59 2:14:59.2
15 3 Hai si noi! 21:05 1:17:04 39:53 2:17:59.8
16 10 Pinguinii veseli 17:01 57:03 1:11:34 2:25:36.6
17 14 Tata’s 17:14 1:20:41 48:53 2:26:47.1
18 1 Doi barbati&jumatate 29:24 1:19:34 39:33 2:28:29.9
19 11 Pompilicii 31:21 1:20:29 41:08 2:32:56.5

 

***************** TRIATLON GENERAL ******************

Place Bib Name Inot Ciclism Alergar Total
===== ===== ======================= ======= ======= ======= =========
1 45 NoMad Merida Racing 10:14 39:43 24:47 1:14:42.6
2 109 Sorin Boriceanu 10:35 40:11 24:00 1:14:44.4
3 115 Cristian Lutic 10:43 45:30 24:23 1:20:34.4
4 44 Triton Cycling team 9:58 51:27 22:22 1:23:45.6
5 136 Emanuel Trandafir 14:08 47:01 25:19 1:26:25.8
6 112 Sabin Vasile 14:34 46:08 27:19 1:27:58.8
7 111 Cristian Bornaz 14:24 49:09 24:33 1:28:05.5
8 151 Jezewski Michal 14:48 46:02 27:58 1:28:47.3
9 113 Dan Catalin Vasile 12:34 50:11 27:21 1:30:05.0
10 139 ian daniel garboan 12:51 52:21 25:20 1:30:30.5
11 23 NO NAME TEAM 14:18 47:13 29:11 1:30:40.3
12 106 Bogdan Badoiu 14:57 49:45 26:40 1:31:21.1
13 26 world class triathlon 19:44 45:42 26:07 1:31:30.8
14 100 Mihai Paul Anton 10:38 52:29 28:39 1:31:44.4
15 110 Alexandru Ghica 12:37 52:19 27:04 1:31:58.9
16 132 Teodor Andrei 12:10 51:23 30:16 1:33:48.0
17 142 Ionut-Sorin Gherghe 16:29 46:53 30:38 1:33:58.8
18 30 NoMad Merida Ladies 14:00 48:36 31:42 1:34:16.8
19 48 Licuricii supersonici 13:22 49:44 31:56 1:35:01.4
20 123 BOGDAN MIHAI IONITA 13:19 52:01 29:54 1:35:13.7
21 27 Nitro Iliev 11:28 54:54 29:16 1:35:36.7
22 188 Zincenco Radu 17:56 46:26 32:18 1:36:37.6
23 43 Pure Jatomi 14:38 48:43 33:49 1:37:08.8
24 105 Cristian Badoiu 15:57 47:34 33:44 1:37:13.6
25 107 Cornel Iosiv 17:07 47:53 32:37 1:37:36.0
26 117 Mihai-Nicolae Serban 14:43 51:31 32:04 1:38:15.6
27 184 Ceparu Cristian 18:23 50:21 29:54 1:38:35.9
28 120 Tiberiu Dobre 14:53 49:15 34:30 1:38:37.7
29 133 Bogdan Dobre 16:40 49:18 33:52 1:39:49.0
30 40 High 5 17:55 45:27 36:31 1:39:51.4
31 17 habar n am 14:49 55:35 30:05 1:40:27.1
32 104 Mihai Iancu 15:45 51:50 33:45 1:41:18.0
33 37 tribadica 11:25 52:09 38:20 1:41:53.1
34 144 Gabriel Dima 18:51 51:16 31:59 1:42:03.5
35 13 Sky wellness 11:02 1:00:18 30:53 1:42:12.1
36 118 Florin Petrescu 16:49 46:26 39:38 1:42:52.1
37 176 Bogdan Ciobotaru 16:59 51:50 35:28 1:44:14.8
38 6 Lupii Albi 20:50 52:22 31:09 1:44:18.9
39 116 Andrei Anghel 14:40 53:34 37:07 1:45:18.8
40 165 CRISTIAN DRAGHICI 19:06 51:45 34:35 1:45:24.5
41 161 Mugurel Fratila 17:34 53:35 34:29 1:45:36.8
42 126 Sandor Vitalis 16:03 54:29 35:27 1:45:57.3
43 4 Klapka 14:01 52:46 39:14 1:46:00.4
44 103 Bogdan Ilie 14:48 53:01 38:18 1:46:05.2
45 39 Smart 16:22 53:02 36:47 1:46:09.7
46 160 Vadim-Matei Dimitriu 18:03 56:27 31:44 1:46:12.5
47 150 Paul-Cosmin Rogoveanu 19:42 54:51 31:45 1:46:16.9
48 131 Dragusanu Alexandru 16:56 48:59 40:33 1:46:25.8
49 152 Adrian Indreas 17:51 58:15 30:37 1:46:41.2
50 138 Claudiu Suteu 15:59 49:24 41:25 1:46:46.4
51 158 Sergiu Serban 16:21 52:45 37:48 1:46:52.4
52 119 Stefan Duhovnicu 22:24 51:16 33:30 1:47:07.8
53 175 Andrei-Mihai Ignat 21:08 52:33 33:32 1:47:12.6
54 122 Bogdan Lebu 17:13 55:02 35:13 1:47:26.7
55 102 Vasile Bichea 25:50 47:45 34:06 1:47:39.6
56 125 Laurentiu Marin DOBRE 11:36 53:41 43:20 1:48:35.9
57 185 Sestacovschi Florin 11:19 1:06:44 31:02 1:49:04.3
58 159 Marius Dobrescu 17:34 56:17 35:24 1:49:13.1
59 128 Silviu Martin 14:51 1:04:34 29:51 1:49:13.9
60 154 FELICIAN ROTARU 16:06 52:07 41:03 1:49:14.7
61 18 How Do You DO 16:00 54:29 38:55 1:49:22.4
62 187 Moraru Georgica 17:46 1:00:52 31:13 1:49:49.5
63 141 Razvan Dumitrascuta 22:17 54:28 33:10 1:49:53.4
64 46 Cuore 23:47 54:52 31:22 1:49:59.2
65 121 Gabi Suteu 14:32 54:49 42:12 1:51:31.3
66 2 Extreme Boys 20:31 59:38 31:30 1:51:37.7
67 204 Ileana Schwarz 17:25 58:10 36:05 1:51:38.4
68 21 MARIDAN 14:26 1:05:17 31:57 1:51:38.8
69 181 Radulescu Mihai 19:53 56:00 36:19 1:52:10.1
70 162 Adrian Olaru 18:30 1:00:00 34:07 1:52:36.5
71 174 Gabriel Radu 16:15 54:36 41:57 1:52:47.7
72 9 NEWBIES 13:35 1:00:53 38:45 1:53:12.5
73 50 Fratila 17:34 52:37 43:13 1:53:22.9
74 24 Shampionii 17:29 1:01:00 35:17 1:53:44.2
75 157 Danut Cacu 14:39 57:55 41:13 1:53:45.1
76 20 LSD I 13:16 1:06:50 33:57 1:54:01.5
77 155 Laurentiu Sofron 22:36 55:00 36:53 1:54:26.7
78 41 Tri-Alchoholics 10:57 1:05:10 38:38 1:54:43.5
79 143 Marius Marsanu 19:11 59:19 36:57 1:55:24.7
80 153 Mihai Dragota 19:45 56:12 39:33 1:55:27.2
81 145 Mihai Cinezan 21:03 53:11 41:19 1:55:30.8
82 140 Stelian Marian 23:16 56:11 36:26 1:55:52.0
83 127 Radu Ionescu 22:55 53:40 39:34 1:56:07.3
84 42 Balamucii 22:29 56:00 37:52 1:56:19.4
85 114 MIHAI PANA 13:59 1:08:43 33:59 1:56:39.2
86 166 Constantin-Adrian Cearn 27:22 59:25 30:13 1:56:58.5
87 7 Mix&Match 9:55 1:05:56 41:29 1:57:18.6
88 47 B&M 19:53 55:58 41:51 1:57:40.4
89 200 Maria Cristina Badoiu 20:18 57:46 40:01 1:58:04.4
90 38 Racheta 18:10 1:06:42 33:50 1:58:40.0
91 34 Familia Fantastica 13:27 1:06:45 38:48 1:58:58.3
92 134 Sorin Ichim 18:34 1:04:16 37:06 1:59:54.8
93 148 Andrei Joghiu 23:08 56:17 40:33 1:59:56.6
94 146 Cristian GILMEANU 18:09 1:02:37 39:24 2:00:07.9
95 183 Jitariu Sorin 23:21 59:28 37:58 2:00:45.0
96 31 Powerpuff 18:47 1:03:37 39:26 2:01:48.7
97 36 Happy 16:04 1:09:09 37:06 2:02:16.9
98 156 Sorin Ghimpeteanu 20:44 1:00:06 41:45 2:02:34.0
99 8 musicians.ro 29:26 50:01 43:48 2:03:13.1
100 189 Lorand Fabian 19:40 57:52 45:55 2:03:25.8
101 164 Paul Popescu 21:02 1:10:25 32:54 2:04:19.3
102 49 Balansatii 17:43 1:03:57 42:42 2:04:20.2
103 163 sergiu cristescu 13:21 1:17:35 34:30 2:05:23.6
104 207 simona barabas 17:02 1:04:35 45:13 2:06:48.4
105 33 Escu 15:54 1:15:06 37:52 2:08:50.0
106 170 Ioan Cocan 20:37 1:06:01 42:21 2:08:57.7
107 29 Hai Hui! 17:13 1:18:52 33:53 2:09:56.1
108 12 Power Puff Mixt 19:58 1:17:24 32:41 2:10:01.3
109 35 FERARU 27:39 1:04:24 38:08 2:10:09.5
110 22 Melcul BPL 25:14 56:14 49:31 2:10:57.7
111 169 Alexandru Jelev 22:06 1:16:04 33:48 2:11:56.8
112 171 PAUL-ADRIAN GIURCA 18:41 1:16:52 36:45 2:12:16.4
113 16 Aliatii 16:08 1:25:07 31:15 2:12:29.0
114 147 Aurelian Buluceanu 18:14 1:14:37 40:58 2:13:48.1
115 201 Maria-Cristina Sotir 21:48 1:13:13 39:32 2:14:31.7
116 203 Adina ADAM 21:17 1:02:35 50:41 2:14:31.9
117 15 TrailMix 15:05 1:18:56 40:59 2:14:59.2
118 206 Mihaela Dobre 26:44 1:05:10 44:29 2:16:21.5
119 149 Cristian Turtica 26:56 1:14:08 36:55 2:17:57.9
120 3 Hai si noi! 21:05 1:17:04 39:53 2:17:59.8
121 209 Butolo Andra 18:10 1:15:06 47:56 2:21:10.3
122 208 Alina Iulia Cojocaru 20:39 1:15:04 46:16 2:21:58.1
123 178 David-George Husarencu 22:31 1:20:05 39:41 2:22:14.8
124 124 Serban Voiculescu 26:34 1:10:38 47:27 2:24:38.2
125 135 Tiberiu Ion 26:27 1:17:05 41:20 2:24:50.1
126 10 Pinguinii veseli 17:01 57:03 1:11:34 2:25:36.6
127 14 Tata’s 17:14 1:20:41 48:53 2:26:47.1
128 202 Ioana Wavernia 30:34 1:06:01 50:56 2:27:29.5
129 1 Doi barbati&jumatate 29:24 1:19:34 39:33 2:28:29.9
130 168 Ichim Matius 30:20 1:05:33 55:06 2:30:57.2
131 167 Catalin Horomnea 22:38 1:14:26 54:25 2:31:27.6
132 177 Laurentiu Simion 29:45 1:06:49 54:55 2:31:27.7
133 28 Accountess 20:38 1:25:16 46:34 2:32:26.3
134 11 Pompilicii 31:21 1:20:29 41:08 2:32:56.5
135 180 Gabriel Aftenie 24:14 1:17:27 52:22 2:34:01.6
136 25 SORIMAR 23:09 1:33:22 38:08 2:34:37.6
137 172 Andrei Toader 15:19 1:45:03 35:57 2:36:17.7
138 191 Monopoly2 44:06 ONLY RUN
139 190 Monopoly1 48:54 ONLY RUN
140 19 Indraznetii 25:30 1:08:10
141 32 Sageata albastra 23:47 1:26:09

 

***************** TRIATLON MASCULIN SUB 30 ANI (AVANSAT) ******************

Place Bib Name Inot Ciclism Alergar Total
===== ===== ======================= ======= ======= ======= =========
1 115 Cristian Lutic 10:43 45:30 24:23 1:20:34.4
2 111 Cristian Bornaz 14:24 49:09 24:33 1:28:05.5
3 106 Bogdan Badoiu 14:57 49:45 26:40 1:31:21.1
4 116 Andrei Anghel 14:40 53:34 37:07 1:45:18.8

 

***************** TRIATLON MASCULIN SUB 30 ANI (INCEPATOR) ******************

Place Bib Name Inot Ciclism Alergar Total
===== ===== ======================= ======= ======= ======= =========
1 117 Mihai-Nicolae Serban 14:43 51:31 32:04 1:38:15.6
2 184 Ceparu Cristian 18:23 50:21 29:54 1:38:35.9
3 176 Bogdan Ciobotaru 16:59 51:50 35:28 1:44:14.8
4 175 Andrei-Mihai Ignat 21:08 52:33 33:32 1:47:12.6
5 185 Sestacovschi Florin 11:19 1:06:44 31:02 1:49:04.3
6 162 Adrian Olaru 18:30 1:00:00 34:07 1:52:36.5
7 174 Gabriel Radu 16:15 54:36 41:57 1:52:47.7
8 157 Danut Cacu 14:39 57:55 41:13 1:53:45.1
9 166 Constantin-Adrian Cearn 27:22 59:25 30:13 1:56:58.5
10 171 PAUL-ADRIAN GIURCA 18:41 1:16:52 36:45 2:12:16.4
11 178 David-George Husarencu 22:31 1:20:05 39:41 2:22:14.8
12 172 Andrei Toader 15:19 1:45:03 35:57 2:36:17.7

 

***************** TRIATLON MASCULIN SUB 30 ANI (MEDIU) ******************

Place Bib Name Inot Ciclism Alergar Total
===== ===== ======================= ======= ======= ======= =========
1 136 Emanuel Trandafir 14:08 47:01 25:19 1:26:25.8
2 132 Teodor Andrei 12:10 51:23 30:16 1:33:48.0
3 142 Ionut-Sorin Gherghe 16:29 46:53 30:38 1:33:58.8
4 126 Sandor Vitalis 16:03 54:29 35:27 1:45:57.3
5 128 Silviu Martin 14:51 1:04:34 29:51 1:49:13.9
6 141 Razvan Dumitrascuta 22:17 54:28 33:10 1:49:53.4
7 124 Serban Voiculescu 26:34 1:10:38 47:27 2:24:38.2